קונסטרוקציה תלויה

קונסטרוקציה תלויה היא הדרך לבצע בניית מרפסת בשיטת הבנייה הקלה. מרפסת כזאת נקראת גם מרפסת תלוייה, והיא נחשבת היום לאחת הדרכים היעילות והחסכוניות ביותר להוספת מרפסת לבית. מדובר במרפסת המבוססת על קונסטרוקציה תלויה מפלדה, כזאת אשר מחליפה את יציקות הבטון הזכורות מן העבר והופכת את כל העבודה להרבה יותר קלה ומהירה, אבל כזאת שלא מתפשרת על יופי מושלם.

אם מחליטים לבחור בשיטה זאת של קונסטרוקציות תלויות, חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית ומנוסה, אשר אינה מתפשרת על בטיחות ואחריות. בחירה כזאת תאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות:

מהירות בנייה

בניית קונסטרוקציה תלויה אינה אורכת הרבה זמן. למעשה, היא אורכת כ-4 שעות בלבד. לכן, בחירה בשיטה זאת מאפשרת לכם להגשים את החלום לשבת עם כטס קפה מול השקיעה בזמן הקצר ביותר שרק יכול להיות.

לבנות מרפסת בלי לריב עם השכנים

מכיוון שמשך הבנייה קצר כל כך, השכנים שלכם אפילו לא יספיקו להתלונן על רעש או אבק. כך תוכלו ליהנות ממרפסת מדהימה, מבלי להסתכסך עם אף אחד.

זיהום אוויר מינימלי

זמן הבנייה הקצר בשילוב החומרים בהם עושים שימוש כאשר בונים קונסטרוקציה תלויה, הופכים את השיטה לידידותית לסביבה ביחס לאפשרויות האחרות.

אפשר להישאר בבית 

כאשר בונים מרפסת בשיטות אחרות הגורמות לאבק ולרעש, הרבה פעמים מעדיפים לצאת מהבית ולעבור לגור במקום אחר למשך כל תקופת השיפוץ, אולם כמובן שזמן בנייה קצר כל כך של מרפסת מאפשר לכם להישאר בבית.

כל היתרונות הללו הופכים את השיטה הזאת של בניית קונסטרוקציה תלוייה לבחירה המועדפת על הרבה מאוד אנשים אשר בסך הכל מעוניינים ליהנות מיופי של מרפסת.

קונסטרוקציה תלויה בונים עם רטיג הנדסה מבית גנון מתכת

רטיג הנדסה מבית גנון מתכת מתמחה בבניית קונסטרוקציות תלויות. לחברה ניסיון רב שנים בתחום, והיא משרתת אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ. נשמח מאוד לשמוע מכם מה הייתם רוצים, להמליץ לכם על עיצוב מתאים של מרפסת ולבנות עבורכם קונסטרוקציה תלויה שתיראה בדיוק כמו שרציתם.

לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר.  נשמח לעמוד לשירותכם. 

עגלת קניות